На Херсонщині відбувся фестиваль «Відкрий свою книгу»

Книга – оберіг нації, багатство цінностей, символ прав і свобод. Тож для пошуку інноваційних ідей щодо підтримки читання серед юнацтва та рівня правової культури загалом управління культури Херсонської облдержадміністрації спільно з Головним територіальним управлінням юстиції у Херсонській області та Херсонської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Б. Лавреньова 08 червня на базі Чаплинського будинку культури провели VI обласний фестиваль молодіжного читання та права «Відкрий свою книгу».

На майданчику, біля будинку культури, зібралися місцева молодь, представники обласної та районної влади, працівники закладів культури, а також гості фестивалю – активні молоді читачі з Херсона, письменники, бібліотекари з обласного центру та деякі райони Херсонщини.

 

Поспілкуватися та отримати книгу з автографом автора учасники фестивалю могли під час автограф-сесії письменників Херсонщини «Кулішева криниця».

IMG_0613

Фестиваль продовжився у концертній залі за участю аматорських вокальних і хореографічних колективів Чаплинки.

Крім того, під час фестивалю проведено патріотичну акцію «Захистимо воїна» – плетіння маскувальної сітки, благодійна виставка-продаж робіт майстрів Чаплинського району «З Україною в серці творимо дива», бібліобар «Відпочивай читаючи».

IMG_0548

Фестиваль вийшов саме таким, яким його і задумали: яскравим, позитивним і пізнавальним.

IMG_0529

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *