На Херсонщині відкрили регіональне представництво МДО «Депутатський контроль»

23 червня, відбулося виїзне засідання міжфракційного депутатського об`єднання «Депутатський контроль», на якому офіційно відкрили регіональне представництво об’єднання на Херсонщині. Спільно з представниками місцевої влади та силових структур присутні обговорили стан антикорупційної боротьби у регіоні та визначили подальші плани роботи.

Участь у заході взяли народні депутати України, члени МДО «Депутатський контроль», перший заступник голови ГО «Депутатський контроль» Юрій Житомирський, голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв, перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, заступник голови облради Оксана Рукавішнікова, депутати облради, представники силового блоку, бізнесу та громадські активісти.

На Херсонщині відкрили регіональне представництво МДО «Депутатський контроль»

Відкриваючи захід Юрій Житомирський подякував присутнім за участь, ознайомив усіх із діяльністю та результатами роботи «Депутатського контролю».

«Депутатський контроль» – це об’єднання молодих та амбіційних політиків, які входять до різних політичних фракцій і мають різні погляди на ті чи інші речі. Але всі вони мають спільну мету – побачити Україну процвітаючою, без корупції», — зазначив Юрій Житомирський. Він також відзначив, що лише спільними зусиллями та реальними методами боротьби можна досягти цілей.

На Херсонщині відкрили регіональне представництво МДО «Депутатський контроль»

У свою чергу голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв привітав «Депутатський контроль» з відкриттям представництва у Херсоні та наголосив.

Як зазначив перший заступник голови облради Василь Зеленчук, корупціонери повинні отримувати реальні покарання.

Під час виїзного засідання було представлено керівника регіонального представництва «Депутатського контролю» в області – Юрія Звірика.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *