На Херсонщині відкрито новий ваговий комплекс

Вчора, 23 травня, відновив свою роботу ваговий комплекс, розташований на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), км 203+500 (поблизу с.Клапаї, Білозерського району). Завітали на відкриття перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, заступник голови облдержадміністрації Олександр Адамчик, депутати обласної ради.

На Херсонщині відкрито новий ваговий комплекс

За словами Олександра Адамчика, цього року на ремонт автомобільних доріг області заплановано 292,9 млн грн. Після виконання ремонтних робіт потрібно забезпечити збереження дорожнього покриття. У зв’язку з цим необхідно здійснювати ефективний контроль за дотриманням автоперевізниками вимог стосовно допустимої ваги транспортних засобів.

«Хочеться сподіватись що загальними зусиллями ми незабаром зупинимо знищення херсонських доріг. Найближчим часом будемо розглядати питання по придбанню такого обладнання для встановлення його по усіх ключових транспортних напрямках. Нове відомство стоїть на правильному шляху, і обласна влада має його підтримати», — відзначив Микола Ставицький, радник голови обласної ради.

На Херсонщині відкрито новий ваговий комплекс

Довідково. На теперішній час у Херсонській області вкрай важливим є вирішення питання збереження покриття автомобільних доріг. Актуальність його викликана насамперед збільшенням перевезень великоваговими транспортними засобами, навантаження від яких перевищують допустимі для існуючих автомобільних доріг норми, а також обмеженим бюджетним фінансуванням, неможливістю здійснення своєчасної реконструкції та капітального ремонту автомобільних доріг загального користування.

Слід зазначити, що існуючі автомобільні дороги області під час будівництва були розраховані на навантаження до 20 тон, тому перевезення великоваговим транспортом з масою понад 60 тон є неприпустимим і спричиняє інтенсивне руйнування дорожнього покриття.

На Херсонщині відкрито новий ваговий комплекс

У той же час, внаслідок кон’юнктури на ринку транспортних перевезень, що склалася, основна частка міжобласних вантажних перевезень здійснюється автомобілями великої вантажопідйомності (60 тон та вище).

З 20 липня до 08 грудня 2015 року в області працював ваговий комплекс, розташований на автодорозі М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Таганрог), км 203+500 (поблизу с.Клапаї Білозерського району), функціонування якого дозволяло контролювати значну частину транзитних перевезень. За період його роботи було складено 250 актів на суму 425,0 тис. грн (штрафні санкції) та нараховано плату за проїзд автомобільними дорогами загального користування з перевищенням вагових обмежень на суму 63,6 тис.євро.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *