На Херсонщині відкриваються нові екскурсійні маршрути

На Херсонщині розпочинають діяти два нові історико-культурні маршрути, які були розроблені громадським діячем і депутатом обласної ради Ігорем Йосипенком і краєзнавцем Сергієм Дяченком. Завдяки ним та за підтримки голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва гості й мешканці області матимуть змогу більше пізнати історію Таврійського краю, ознайомитися з особливостями архітектури й природних ландшафтів пам’ятних місць Херсонщини.

Вперше екскурсійні маршрути  відкриються  28 червня з нагоди Дня Конституції України і надалі діятимуть впродовж усього літа.

Так, у святковий день всі охочі матимуть змогу відвідати екскурсію «Кам’янська Січ незвіданими стежками» по території заповідника «Кам’янська Січ». Це незвичний маршрут, який відкриє новий погляд на історичну пам’ятку з усіма її легендами, надзвичайними природними ландшафтами та незвичними відкриттями.

28 червня можливо здійснити поїздку до козацької перлини Херсонщини за соціальною ціною, яка складатиме 70 гривень. Від’їзд екскурсійного транспорту на Січ заплановано на 7.00 від будівлі обласної державної адміністрації.

Окрім того, так само 28 червня о 15.00 та о 18.00 стартуватиме піша екскурсія центром міста «Сторінки української державності в історичних пам’ятках Херсона» від площі Свободи (або від парку Шевченка).

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до участі у нових цікавих екскурсійних маршрутах!

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *