На Херсонщині відзначили першу річницю Національної поліції України

Сьогодні, 4 серпня, на Херсонщині пройшли урочисті заходи з нагоди 1-ї річниці Дня Національної поліції України.
Привітали працівників поліції з першою річницею роботи голова обласної ради Андрій Путілов, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Херсона Володимир Миколаєнко.

На початку заходу хвилинною мовчання вшанували пам’ять правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків та в зоні проведення антитерористичної операції. Як зазначив керівник Головного управління Національної поліції в Херсонській області, полковник поліції Артур Мєріков, за роки незалежності України загинуло 38 херсонських правоохоронців, зокрема 8 – загинуло в АТО. Також, вшановуючи своїх героїчно загиблих в АТО колег, працівники поліції поклали корзину з квітами до меморіалу пам’яті «Калина долі».

Крім того, бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Херсон», які виконували службові обов’язки у районах проведення антитерористичної операції, вручили подарунки від Головного управління Національної поліції в області присутнім на заході рідним загиблих в АТО Героїв.

«Два роки тому, звичайні хлопці з Херсонщини пішли на захист Батьківщини. Сформувавши батальйон «Херсон», вони взяли участь в АТО. На жаль, багато наших Героїв загинуло. Пам’ятаю всіх, адже багатьох з них знав особисто та товаришував з ними. Пройшло два роки, ми зараз тут згадуємо наших хлопців, дякуючи їм за здійснений подвиг», – зазначив Андрій Гордєєв.
Голова облради Андрій Путілов наголосив на тому, що створення нової поліції – це крок до створення незалежної європейської країни. «У лютому, коли новостворена патрульна поліція приймала присягу, ми відкрили нову сторінку в історії Херсонщини. Сьогодні, незалежно від того, яку посаду займає людини, всі рівні перед законом. На поліції зараз лежить велика відповідальність. Дуже важливо нині, в умовах війни на сході України, забезпечити мир, спокій, безпеку, як жителів Херсонщини, так і наших гостей», – підкреслив голова облради. Він додав, що, звичайно, бувають і критичні коментарі щодо роботи нацполіції, і на жаль, інколи вони бувають правдивими. «Проте треба розуміти, що є бажаючі спеціально дискредитувати національну поліцію, показати неефективність реформи, – запевнив Андрій Путілов. – У таких випадках потрібно ще самовідданіше працювати, показувати громаді, що ви дійсно прагнете змін на краще, не бажаючи повернення до старої системи».

За сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію та з нагоди відзначення першої річниці утворення Національної поліції України Почесною грамотою Херсонської обласної ради нагородили: Олександра Виноградова – поліцейського роти поліції особливого призначення ГУНП в області, старшого сержанта поліції; Оксану Ілянду – старшого слідчого Дніпровського відділення поліції Херсонського відділу поліції ГУНП в області, майора поліції; Валерія Клопота – старшого інспектор відділення забезпечення автотранспортом (м. Херсон) ГУНП в області, капітана поліції; Вадима Струся – начальника сектору спеціального зв’язку ГУНП в області, майора поліції; Дмитра Шкуренка – старшого інспектор роти дорожньо-патрульної служби (м. Херсон) ГУНП в області, старшого лейтенанта поліції.

По завершенню урочистих заходів всі бажаючі мали можливість ознайомитись із виставкою зброї та спеціальною технікою, яка використовується працівниками поліції при виконанні службових обов’язків.

Share Button