На Херсонщині виявлено понад 8 тисяч нелегалів

З початку року на Херсонщині  працівники Головного управління ДФС області виявили 8,2 тис.необлікованих найманих працівників.

Аби підвищити життєвий рівень херсонців, податківці продовжують активно працювати над вирішенням цих складних суспільних проблем, викриваючи недобропорядних працедавців та легалізуючи працю неоформлених працівників на Херсонщині. За результатами роз’яснювальної роботи, а також участі у складі міжвідомчих робочих груп з легалізації найманої праці, в області виявлено 8,2 тис.осіб, праця яких використовувалась без належного оформлення трудових відносин та сплати податків. Також до державної реєстрації залучено  2 тисячі фізичних осіб.

Нагадаємо: мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений розмір заробітної плати за просту, некваліфіковану працю, нижче якого не може провадитися оплата за виконану працівником місячну, а також погодинну норму праці (обсяг робіт) є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання та фізичних осіб, які використовують працю найманих працівників.

Наразі, розмір мінімальної заробітної плати становить 1378 гривень.

Share Button