На Херсонщині завершився фестиваль патріотичної пісні «Оберіг»

15 вересня на Херсонщині у Палаці молоді і студентів відбувся гала-концерт XV Всеукраїнського конкурс-фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг».
З метою вияву талановитих виконавців сучасних військово-патріотичних пісень, танців та художнього читання та виховання патріотичних почуттів до України, національної культури і мистецтва, поваги до професії захисника Вітчизни на Херсонщині вкотре проводиться Всеукраїнський конкурс-фестиваль військово-патріотичної творчості «Оберіг».

На Херсонщині завершився фестиваль патріотичної пісні "Оберіг"
Цього року ювілейний XV фестиваль зібрав на сцені службовців і ветеранів Збройних сил та правоохоронних органів України, воїнів-інтернаціоналістів і творчу молодь. Змагались у декількох номінаціях: художнє читання і хореографічна композиція та виконання пісень. На гала-концерті виступили цьогорічні учасники і володарі Гран-прі попередніх років.

На Херсонщині завершився фестиваль патріотичної пісні "Оберіг"

Володаркою Гран-прі цього року стала Анастасія Християн.
Конкурс був приурочений одразу до святкування Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва і Дня захисника України.

На Херсонщині завершився фестиваль патріотичної пісні "Оберіг"
Перед початком гала-концерту на площі біля Палацу молоді і студентів відбулась виставка військової техніки, виступ оркестру поліції, показові виступи барабанщиць та спецпідрозділу поліції.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *