На колегії доповіли про туристичні проекти Херсонщини

Сьогодні, 24 травня, під час проведення колегії Херсонської ОДА була озвучена інформація про реальні туристичні інівестиційні проекти регіону, які мають шанс бути здійсеними.

Зокрема було зазначено, що важливим інструментом розбудови туристичної інфраструктури та наповнення бюджетів від туристичної діяльності має стати стимулювання залучення інвестицій у сферу туризму.

В сфері туризму є реальні інвестиційні пропозиції, які потребують спрямування інвестицій найближчим часом, такі як будівництво туристично-рекреаційних комплексів «Арабатські Емірати» та «Сафарі-парк» (Генічеський район), «Чайна тиша» (Голопристанський район), «Сайгон-степ» (Новотроїцький район), створення бальнеологічного центру на свердловині №5 «Цілющий гейзер» (Голопристанський район), будівництво яхт-клубу та комплексу відпочинку в місті Скадовськ, будівництво інфраструктурних об’єктів на території історико-розважального комплексу сільського зеленого туризму «Зелені Хутори Таврії» (Голопристанський район), створення картодрому у складі спортивно — технічного центру «Січ-Карт» (Цюрупинський район) та багато інших.

За інформацією Держгеокадастру у Херсонській області на території області в наявності 20 земельних ділянок рекреаційного призначення для провадження інвестиційної діяльності, що розташовані в Генічеському, Бериславському, Горностаївському та Каланчацькому районах для будівництва баз відпочинку.

Обласною робочою групою з питань реалізації концепції розвитку Азово-Чорноморського морського узбережжя Херсонської області визначено 8 масивів в Скадовському та Голопристанському районі під будівництво об’єктів рекреаційно-оздоровчого призначення на узбережжі Чорного моря, розроблено детальні плани території.

Перспективними напрямками розвитку є туристичної інфраструктури на рекреаційних територіях національних природних парків «Олешківський», «Джарилгацький», «Нижньодніпровський» для провадження туристичної діяльності.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *