На колегії ХОДА відзвітували про стан доріг

Начальник Служби автомобільних доріг Херсонської області Микола Савченко на колегії Херсонської ОДА розповів про стан робіт із ремонту доріг області. Він зауважив, що відповідно до плану фінансування дорожнього господарства з різних джерел у 2016 році по Службі автомобільних доріг у Херсонській області передбачено 299,7 млн. грн (кошти державного бюджету – 298,2 млн. грн. і кошти обласного бюджету на поточний ремонт – 1,5 млн. грн.).

На сьогодні роботи ведуться на трьох об’єктах: Т-22-01 Білозерка – Херсон, М-14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ (на Таганрог) та Р-57 Цюрупинськ-Гола Пристань-Скадовськ.

Складності в завершенні робіт з поточного ремонту полягають в тому, що фінансування було відкрите лише у кінці березня, що дало можливість розпочати розробку проектів, а у подальшому на їх підставі розпочати тендерні процедури з визначення підрядних організацій. Перший договір був укладений тільки 13 липня, після чого і були розпочаті роботи на об’єкті. Також стримуючий фактор – це наявність тільки двох підрядних організацій, що унеможливлює одночасно проводити роботи на всіх об’єктах.

Проводяться заходи, спрямовані й на забезпечення безпечних умов руху. Встановлено та замінено дорожніх знаків – 3 тис одиниць. Розпочато роботи з відновлення горизонтальної дорожньої розмітки. Розмічено 78,8 км на суму 581 тис. грн. (осьова, пішохідні переходи, розмітка на перехрестях). Планується виконати робіт на суму – 4,5 млн. грн.

Виходячи з положень закону України «Про джерела фінансування дорожнього господарства України» в першу чергу позитивним фактором є можливість збільшення в державному бюджеті України видатків на будівництво, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування за рахунок цільового акумулювання відповідних надходжень до бюджету, в першу чергу, пов’язаних з використанням доріг загального користувачами.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *