На колегії розповіли про дороги і аеропорт

На колегії ОДА у своєму виступі в.о. заступника голови облдержадміністрації Олександр Адамчик наголосив, що важливим інфраструктурним проектом, що реалізується у транспортній галузі області, є розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон».

Так, у 2017 році планується реконструкція перону та руліжних доріжок РД-1 та РД-2, а також відновлення світлосигнальної системи злітно-посадкової смуги.

Він підкреслив, що виконання зазначених заходів дозволить забезпечити приймання повітряних суден у несприятливих погодних умовах, у тому числі за обмеженої видимості. Їх реалізація планується із залученням коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Крім того, Олександр Адамчик повідомив, що у 2017 році буде продовжено роботи з ремонту найважливіших автотранспортних магістралей області.

Буде здійснено ремонт ділянок автомобільних доріг загального користування державного значення, які забезпечують сполучення з іншими областями, а саме: М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ та Т-04-03 Марянське – Берислав — /Р-47/.

Також важливими об’єктами, які будуть ремонтуватися у 2017 році, визначено автомобільні дороги, що прямують до курортних зон області. Це Р-57 Олешки – Гола Пристань-Скадовськ та Р-47 Херсон – Нова Каховка — Генічеськ.

На 2017 рік заплановано поточний середній ремонт ділянок цих доріг.

«На сьогодні, враховуючи недостатній обсяг фінансування дорожньої галузі області, важливим є залучення коштів місцевих бюджетів до виконання робіт з ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення в області», — резюмував в.о. заступника голови облдержадміністрації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *