На конференції презентовано концепцію “Нової української школи”

Вчора, 18 серпня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова взяла участь у всеукраїнській педагогічній селекторній конференції «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік», яку провів Перший Віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

Під час наради Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич презентувала концепцію “Нової української школи” – ідеологію реформи середньої освіти, що почне діяти в 2018 році.

“Наше завдання – кожній дитині дати доступ до якісної освіти. Успіх України в тому, щоб побудувати суспільство освіченого загалу, бо кожна дитина, незалежно від її здібностей, має право на успіх в житті, на максимальне розкриття власних здібностей, яке може запропонувати якісна освіта”, – наголосила Лілія Гриневич.

20160818_113323

Міністр зазначила, що реформа орієнтована на те, щоб зробити випускника конкурентоздатним у 21-му столітті – випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя.

20160818_113323

Згідно з концепцією, виховний процес буде невід’ємною складовою усього освітнього процесу, орієнтований на загальнолюдські цінності та організований за моделлю поваги прав людини та демократії.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *