Конкурс проектів розвитку територіальних громад сприятиме іх розвитку

На засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова запропонувала колегам підтримати та внести свої пропозиції до Положення про обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад Херсонської області.
«Такий конкурс сприятиме поліпшенню співпраці обласної ради з територіальними громадами, вивченню проблем наших громад, визначенню шляхів їх вирішення. Нині у нас у Програмі соціально-економічного розвитку більше 500 проектів. Які з них будуть реалізовані, на що вистачить коштів, на що коштів не вистачить? — відзначила Оксана Рукавішнікова. – Депутати піднімали питання, як саме будуть визначатися пріоритети, чий проект буде профінансовано. Цей конкурс стане також стимулом для того, що сільські, селищні, міські ради думали про співфінансування проектів — об’єднались, за прикладом, який вже є в інших областях України, і, наприклад, зробили дорогу. Буде залучатися громадськість до обговорення».


Пропонується, що проекти повинні подаватися до 1 вересня, потім їх розглядатиме експерта група, які підготує свої висновки. Презентація проектів на засіданні ради конкурсу відбуватиметься публічно за участю розробників проектів та представників засобів масової інформації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *