На річці Інгулець втопилася 13-річна дівчинка

30 червня о 15:15 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Херсонській області надійшло повідомлення про те, що у річці Інгулець у с.Білогорка Великоолександрівського району втопилася 13-річна дівчинка.

Прибувши за місцем виклику, співробітники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини з’ясували трагічні обставини надзвичайної події. Потерпіла разом з мамою, сестрою і друзями пішли рибалити на водойму. День видався жарким і діти вирішили охолодитися у річкових водах, хоча ніхто з них не вмів плавати. В якусь мить дівчинка оступилася і потрапила на глибинне місце, приблизно 3-х метрове, з сильною течією, і пішла на дно. Всі, хто знаходився з нею, реально допомогти не могли і почали кликати на допомогу. Їх почув чоловік, який неподалік випасав худобу.

Самотужки він намагався знайти зниклу на воді дитину, але в нього нічого не виходило. Тоді він покликав на допомогу свого родича і вже разом вони віднайшли і підняли тіло на берег та передали спеціалістам на судово-медичну експертизу для з’ясування остаточної причини смерті.

З початку року на водоймах області втопилася 21 людина і 3 дітей.

Рятувальники застерігають громадян від необачного купання у невідомих чи невизначених для купання місцях. Особливе прохання до батьків слідкувати за своїми дітьми і свідомо не наражати їх на небезпеку. Шановні громадяни! Пам’ятайте правила поводження на водних об’єктах і відпочивайте безпечно.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *