На селекторній нараді ХОДА обговорили готовність до осінньо-зимового періоду 2016-2017 років

Вчора, 20 липня, відбулась селекторна нарада щодо підготовки до осінньо-зимового періоду під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка за участі в. о. заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Адамчика та керівників житлово-комунальних підприємств Херсонщини.

Під час наради обговорили питання готовності теплового устаткування до опалювального сезону і особливо звернули увагу на те, що незабаром розпочнеться новий учбовий рік і житлово-комунальні системи виховних і навчальних закладів повинні бути підготовлені.

Окрім цього, обсудили фінансово-економічний стан підприємств комунального господарювання країни, питання житлової політики, а саме: порядку передачі житла у власність громадян та стану забезпеченості громадян житлово-комунальними субсидіями.

Едуард Кругляк зазначив:

«В ході підготовки до осінньо-зимового періоду на 15 липня 2016 року по всім областям перевірено 53% котелень, використано майже 500 млн грн на проведення усіх ремонтних робіт, що становить майже половину від запланованих коштів. Також виконано 48% від запланованого поточного й капітального ремонту доріг».

Едуард Кругляк та керівники структурних підрозділів Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, звертаючись до керівників областей, одностайно наголосили на тому, що потрібно у прискореному режимі досягати стовідсоткових показників з виконання планових заходів по підготовці до осінньо-зимового періоду, а також покращувати показники виплат заборгованостей за користування громадянами житлово-комунальних послуг.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *