На селекторній нараді обговорили проблемні питання регіону

Сьогодні голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у нараді в режимі відео-конференцзв’язку, яку провів Віце-прем’єр-міністр України Геннадій Зубко. Загалом на заході розглядалися та опрацьовувались проблемні питання регіонів.

Зокрема, під час спілкування Андрій Гордєєв повідомив Віце-прем’єр-міністру України, що вже сформовано та надіслано до відповідального міністерства перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися в області за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2016 році. Він також звернувся з проханням прискорити розгляд зазначеного переліку та затвердити його на найближчому засіданні Уряду.

У свою чергу Геннадій Зубко запевнив, що рішення по Херсонській області буде прийнято найближчим часом.

Крім того, Андрій Гордєєв на нараді ініціював питання щодо повернення підприємствами – надавачами невикористаних коштів субсидій на оплату послуг опалення.

Віце-прем’єр-міністр України поставив завдання своєму профільному заступнику скликати на селекторну нараду заступників голів облдержадміністрацій та розповісти про механізм повернення коштів.

Зазначимо, що станом на 01 червня 2016 року надано пільг та субсидій населенню на оплату енергоносіїв та житлово-комунальних послуг на суму 862,2 млн грн.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *