На сесії Херсонської обласної ради вручили грамоти спортсменам

Сьогодні на сесії обласної ради голова обласної ради Андрій Путілов та голова ОДА Андрій Гордєєв вручили грамоти спортсменам та тренерам Херсонщини.


За багаторічну плідну працю, підготовку спортсменів високого рівня до чемпіонату Європи з кіокушин карате, вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області Почесну грамоту Херсонської обласної ради голова облради Андрій Путілов вручив Сергію Дерію, тренеру з кіокушин карате та рукопашного бою.

За досягнення високих спортивних результатів на чемпіонаті Європи з кіокушин карате, особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в області Почесними грамотами Херсонської обласної ради нагороджено Івана Гарана, спортсмена з кіокушин карате та рукопашного бою, Нікіту Жердєва, спортсмена з кіокушин карате та рукопашного бою.

Голова ОДА Андрій Гордєєв вручив Почесні грамоти голови обласної державної адміністрації за високі спортивні досягнення, особистий вагомий внесок у розвиток фізичної культури та спорту області Владиславу Герку, спортсмену обласної Федерації кіокушин карате і рукопашного бою та Олександру Роману, спортсмену обласної Федерації кіокушин карате і рукопашного бою.
Тренуються спортсмени під керівництвом Сергія Всеволодова та Сергія Дерія.

На сесії Херсонської обласної ради вручили грамоти спортсменам


«Тренер Сергій Всеволодов – це людина-легенда, сьогодні він виховує патріотів України», — відзначив голова обласної ради Андрій Путілов. Він також підкреслив, що найкращі наші спортсмени повинні мати можливість відпочити на морському узбережжі.

Довідково. 21-22 травня 2016 року в м. Варна (Болгарія) відбувся чемпіонаті Європи з кіокушин карате. На цих змаганнях спортсмени Херсонської обласної Федерації кіокушин карате та рукопашного бою, яку очолює заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури Сергій Всеволодов, у складі збірної команди України вибороли 5 нагород: Ісмаїлов Ель дар – 1 місце; Гаран Іван – 2 місце; Жердєв Нікіта – 3 місце; Роман Олександр — 3 місце; Герко Владислав — 3 місце.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *