На спровокувавшого бійку в мерії Стремоусова поліція склала протокол

Після сьогоднішнього інциденту у мерії щодо скандальновідомого Кирила Стремоусова складено адмінпротокол, поліція ознайомила його з адмінматеріалами.

Про це виданню  «ПІК» повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області. «

Стремоусова ознайомили з адмінматеріалами, складено адміністративний протокол по ст.173 КУпАП «Дрібне хуліганство», — розповіли у відділі комунікації.

Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, — тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Нагадаємо, сьогодні мешканці гуртожитків перекрили проспект Ушакова. Напередодні обленерго повідомило про відключення гуртожитків від електропостачання через борги.

Потім протестувальники разом зі Стремоусовим зайшли у мерію. Там Стремоусов спровокував бійку із першим заступником міського голови І. Козаковим.

 

Share Button