На території Херсонського регіону реалізовується 12 інвестпроектів

Відповідно до інформації колегії Херсонської ОДА, станом на 01 квітня 2016 року на території області реалізовувалося 12 стратегічних інвестиційних проектів у різних сферах життєдіяльності, переважно у галузі будівництва об’єктів з вироблення альтернативних видів енергетики та об’єктів з вирощування й переробки сільськогосподарської продукції, загальною кошторисною вартістю близько 17228,7 тис.грн.

При цьому, більшість зазначених проектів зосереджена на територіях міст Каховка, Гола Пристань та Скадовськ, а також у Білозерському, Високопольському і Чаплинському районах області.

Поряд з цим, за даними районних державних адміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення освоєння і використання капітальних інвестицій у I кварталі 2016 року здійснено 63 суб’єктами господарської діяльності, юридично зареєстрованими на території області.

Ефективно проводилася робота у напрямку вдосконалення практики виділення на території області земельних ділянок, вільних від забудови, під будівництво об’єктів торговельного, соціально-побутового, рекреаційного та культурного обслуговування населення, які пропонуються інвесторам для реалізації перспективних інвестиційних проектів. За підсумками проведеної роботи встановлено, що станом на 01 березня 2016 року на території області налічувалася 181 земельна ділянка загальною площею 9086,02 га за наступними категоріями: ділянки сільськогосподарського призначення» (175 одиниць, або 96,7% від загальної кількості земельних ділянок області) та ділянки водного фонду (6 одиниць, або 3,3%).

При цьому, переважну більшість таких ділянок зосереджено на територіях Білозерського, Генічеського, Голопристанського, Іванівського, Каховського, Новотроїцького, Скадовського, Цюрупинського та Чаплинського районів області.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *