Найближчим часом херсонські олімпійці отримають свою стипендію

«Управлінням з питань фізкультури та спорту вже здійснено замовлення фінансування на виплату одноразових стипендій ліцензіатам Олімпійських Ігор з Херсонщини. Тож вже днями гроші будуть перераховані на банківські картки спортсменів», – запевнив начальник управління з питань фізкультури та спорту Юрій Семченко.

Він також звернув увагу на те, що наразі в обласній раді знаходяться документи, відповідно до яких облдержадміністрація ініціює виплату одноразових стипендій херсонським спортсменам за зайняті місця на Олімпійських та Паралімпійцьких Іграх 2016 року.

” Ми сподіваємось, що постійна комісія з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної політики та спорту обласної ради якнайшвидше зможе розглянути пропозиціі, адже наші спортсмени цього дійсно варті”, – сказав Юрій Семченко.

Окрім цього, очільник управління з питань фізкультури та спорту ОДА звернув увагу:

«Кошти на виплату стипендій в обсязі 345 тисяч гривень були передбачені в обласному бюджеті ще в червні 2016 року. Після 15 вересня засіданням сесії обласної ради рішення про зміни до обласної програми розвитку спорту було все ж таки прийняте, яке й передбачало вперше в історії Херсонщини матеріальну винагороду за право участі в Олімпійських Іграх».

Тож обласна державна адміністрація впевнена, що тепер, після виконання всіх вимог законодавства, а головне після підтримки ініціативи на засіданні сесії обласної ради, найближчим часом спортсмени отримають кошти.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *