Названі найкрупніші боржники по сплаті зарплати

Про це під час прес-конференції розповів заступник начальника Управління — начальник відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Роман Вакуленко.
Так, станом на 1 грудня 2018 року в провадженні державних виконавців територіальних відділів державної виконавчої служби Херсонської області на примусовому виконанні перебувало 438 виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі (та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами) на загальну суму майже 13,37 млн. грн.
Завершено у 2018 році – 133 провадження на суму 4,3 млн. грн. Фактично виконано – 89 виконавчих проваджень на загальну суму 1,97 млн грн. Всього стягнуто у звітному періоді 2,5 млн. грн.
Станом на 1 грудня поточного року залишок складає 305 виконавчих проваджень на суму 8,5 млн. грн., з них зупинено 88 на суму 2,7 млн. грн.
На кінець звітного періоду найбільшу заборгованість по заробітній платі мають такі підприємства:
1. ДП «Новотроїцький елеватор» 3 142 304
2. ДП «Центральне конструкторське бюро «Ізумруд» 2 888 415 89
3. ПП «Лартіс» 537 741
Роман Вакуленко навів декілька позитивних прикладів виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості по заробітній платі та інших виплатах, пов’язаних з трудовими правовідносинами протягом листопада, зокрема:
Корабельним районним відділом державної виконавчої служби міста Херсон Головного територіального управління юстиції у Херсонській області під час виконання виконавчих проваджень про стягнення заборгованості по заробітній платі з ДАК «Херсон-Авіа» частково стягнуто борг у розмірі 121 201 грн.
В Корабельному районному відділі державної виконавчої служби міста Херсон Головного територіального управління юстиції у Херсонській області перебувало виконавче провадження про стягнення заробітної плати та інших виплат, пов’язаних з трудовими правовідносинами по якому надійшли кошти в сумі 243 821,43 грн., стягнуті з ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».
Також, під час виконання виконавчих документів про стягнення заборгованості з ДП «Виробничий південний біотехнологічний центр» на депозитний рахунок відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Херсонській області надійшла сума у розмірі 20 901,62 грн.
Share Button