Недобудову Скадовськоі лікарні планують передати під соціальне житло

Під час свого сьогоднішнього робочого візиту до Скадовського району голова облради А.Путілов оглянув недобудоване приміщення на території Скадовської центральної районної лікарні. За словами А.Путілова, цю недобудову планують передати під соціальне житло для прикордонників, медиків, вчителів.

«Для реалізації цього проекту ми плануємо залучити фінансування з обласного бюджету, держбюджету, фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, який має спеціальну, вигідну для майбутніх власників житла кредитну програму «Власний дім», – розповів голова облради.

Він додав, що подібний проект уже успішно запущений в смт Білозерці. «Менше ніж за рік нам вдалося реконструювали недобудову в Білозерці. Ордери на 28 квартир отримали підприємці, медики, працівники поліції та три відомі херсонські спортсмени», – зазначив А. Путілов.

Крім того, він розповів, що наразі в смт Білозерці триває перепрофілювання об’єкта незавершеного будівництва у багатоквартирний житловий будинок шляхом реконструкції.
Так, планується створити близько 40 житлових квартир, які будуть займати 2-4 поверх. На першому поверсі є наміри створити поліклінічне відділення. Об’єкт буде реалізовуватися в дві черги. Вартість всього проекту 19, 7 млн грн.

«Реконструкція житлового будинку буде завершена уже цього року. 18 квартир отримають медики. Другий етап будівництва – поліклініка – буде закінчений в 2017 році», – розповів Путілов.

Як зазначав раніше Андрій Путілов, позиція ОДА та облради – взяти під контроль всі недобудовані об’єкти на території Херсонщини та добудувати їх.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *