Незважаючи на “мінування” будівлі ОДА, зустріч із послом Швеції відбулася

Сьогодні, 30 травня, приблизно після 10 годин ранку, було повідомлено про чергове мінування будівлі Херсонської ОДА. Саме на цей час було заплановано зустріч  керівництва області із послом Швеції в Україні.

Вочевидь горе-мінувальник розраховував зірвати ций важливий для аграріїв Херсонщини захід, на якому оговорювався запуску проекту МТЦ “Сприяння виходу українських малих та середніх підприємств плодоовочевого сектора на світовий та внутрішні ринки”.

Але, незважаючи на це повідомлення про “замінування” глава Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, разом із послом Швеції в Україні Андреасом фон Бекератом, головою Херсонської облради Андрієм Путіловим, працівниками управлінь та фермерами, розпочали роботу із запуску проекту МТЦ “Сприяння виходу українських малих та середніх підприємств плодоовочевого сектора на світовий та внутрішні ринки”.

Незважаючи на "мінування" будівлі ОДА, зустріч із послом Швеції відбулася

Про це голова Херсонської ОДА повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі, а також додав, коментуючи сам захід, що для Херсонщини, яка є основним виробником овочів в Україні, вихід на світовий ринок є надзвичайно важливим.

“Це шлях всієї країни у ЄС. Тому той, хто намагався зірвати сьогоднішній захід повідомленнями про замінування, є ворогом. Це все елементи гібридної війни, яка ведеться проти нашої держави. Але ми маємо мету і продовжуємо працювати” – заявив Андрій Гордєєв.

Share Button