«Нібулон» та ХОДА запрошують на прогулянку Дніпром

Провідна компанія на ринку українського суднобудування “Нібулон” відроджує річкові пасажирські перевезення в Херсонській області.

Цього тижня за ініціативи облдержадміністрації відбудуться урочисті заходи з приводу відродження річкових перевезень в області.

Так, 27 листопада о 10.00 з набережній пр. Ушакова відправиться швидкісний катер на підводних крилах «Нібулон-експрес» до м. Гола Пристань.  Час поїздки 20 хвилин.

У Голопристанському міському палаці культури «Сузір’я» відбудеться презентація старту програми з відновлення річкового перевезення в Херсонській області на базі транспортної інфраструктури ТОВ СП «Нібулон» та розвитку туристичної діяльності щодо нових туристичних маршрутів.

Відправлення учасників заходу швидкісним катером на підводних крилах «Нібулон-експрес» до м. Херсона о 13.00.

Слід зазначити, що ціна річкових перевезень катером «Нібулон-експрес» не більше ніж ціна на квіток автобуса, але дуже скорочує та економить час. Вже за 20 хвилин можна потрапити з Херсону до Голої Пристані.

Довідково. Судно місткістю 79 місць розвиває швидкість 65 км/год, дальність плавання 500 км, час автономної роботи до 7 годин.

Запрошуємо представників ЗМІ. Кількість місць обмежена. Акредитація обов’язкова до 16.00 24 листопада 2016 року за  номером телефона: 050-535-53-94 Надія.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *