Нові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна

У листопаді 2016 року спортивна громада Херсонщини вперше побачила незвичну картину, як групка тимчасових у спорті людей почала активну діяльність по силовому захвату обласних спортивних організацій.

Першою інформацією, яка вийшла у херсонських ЗМІ, стало повідомлення від голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва до т.в.о начальника Нацполіції в області А. Мєрікова про рейдерське захоплення комплексної ДЮСШ «Динамо». Нажаль, дане звернення викликало ані відкриття кримінального провадження, ані жодних слідчих дій.

Але зараз мова не про правоохоронців. У цій статті ми збираємося простежити стрімку кар’єру групи рейдерів чисельністю 5 осіб, прізвища яких сталі відомі після захвату спортшколи «Динамо».

Тоді вперше себе як ватажок рейдерів проявив депутат обласної ради В.Шадрін. За законами жанру цей народний обранець вів себе так, що навіть викликаний наряд поліції зрозумів, хто є головою угрупування, яке захоплює спортивний заклад. І майже все, що замислив Шадрін, у нього вийшло. Але не очікували рейдери привернення уваги громадськості до цієї події. Все пішло поза їх планом та змусило діяли інакше.

Депутат Шадрін вже тоді для себе вирішив, що наступним об’єктом захоплення стане Херсонське вище училище фізичної культури (ХВУФК) – найпотужніший навчально-спортивний заклад області з фінансуванням понад 40 млн. гривен в рік. Директора ХВУФК Кучера В.П ще у вересні 2016 року він вижив з посади погрозами та шантажем.

Спершу Шадрін бачив директором ХВУФК себе. Півдня провівши в управлінні освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації, готував документи та писав заяву на ім’я начальника управління про призначення його на посаду директора згаданого училища. Проте, майже в останню хвилину перед поданням заяви, схаменувся та пішов з управління, нікому нічого не пояснивши. Можливо злякався відповідальності або з’явився інший план, як безпечно для себе дістатись до бюджетних грошей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В ОБЛСОВЕТЕ НАЗРЕВАЕТ КОНФЛИКТ ШАДРИНА С МАНГЕРОМ»

І тут з’являється інший рейдер, теж депутат, але міської ради В.Сух. Саме він за задумом Шадріна з використанням іншої рейдерської схеми повинен стати «керівником» училища фізичної культури. Чому в подальшій схемі з’являється голова обласної ради В.Мангер, незрозуміло, але це факт. Так, у грудні 2016 року надсилаються офіційні листи від облради з погрозами та починається психологічний тиск депутатів Шадріна та Суха на тодішнього в.о. директора ХВУФК Денисову Н.О.

Нові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна

 

Кульмінацією рейдерської атаки стає незаконне розпорядження голови обласної ради В.Мангера від 05 січня 2017 року № 1 «Про покладання виконання обов’язків директора ХВУФК» на В.Суха, яке видане на підставі підроблених офіційних документів у вигляді сфальсифікованих актів про відсутність на роботі та про відмову від виконання обов’язків Денисової Н.О.

Нові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна

(натисніть на зображення для збільшення)

Підтвердженням, що це — саме рейдерське захоплення, беззаперечно свідчать наступні події. Так, після ухвали суду про зупинення дії розпорядження В.Мангера № 1, в ході судового розгляду даного питання по суті головою облради видається наступне розпорядження від 16 січня 2017 року № 8, яким Сух звільняється від виконання обов’язків директора ХВУФК, а вже 17 січня 2017 року наступним розпорядженням № 9 виконання обов’язків директора ХВУФК покладається на заступника директора з навчальної роботи А.В.Павлову.

І уже далі свою роль грає Павлова. Власним наказом вона приймає на 0,5 ставки на посаду заступника директора з навчальної роботи ХВУФК В.Суха, тим самим, на погляд рейдерів, легалізувавши його право на виконання у подальшому обов’язків директора закладу.

Далі класично. Розпорядженням голови облради від 19 січня 2017 року № 10 А.В. Павлова увільняється від виконання обов’язків директора, а розпорядженням № 11 з 19 січня виконання обов’язки директора ХВУФК покладаються на В.Суха.

Нові подробиці рейдерства у спорті депутата ШадрінаНові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна

(натисніть на зображення для збільшення)

Нові подробиці рейдерства у спорті депутата ШадрінаНові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна

Яскраво. Всього за 2 тижня січня видано 5 (п’ять) розпорядчих актів, що стосуються виконання обов’язків директора ХВУФК. Це класичний приклад рейдерського захоплення будь-якого приватного або комунального закладу де існує невизначеність між засновниками та органами управління або ж частками співвласників (акціонерів).Метою ж видачі великої кількості незаконних кадрових розпоряджень стороною яка захоплює заклад є подальші ускладнення у ході окремих судових розглядів через які повинна пройти інша сторона щоб в законний спосіб повернути собі право управляти закладом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МАНГЕР ПРОДОЛЖАЕТ НЕ ЗАМЕЧАТЬ РЕЙДЕРСТВО ШАДРИНА»

Наступний учасник рейдерської схеми – Ірина Клименко. З березня 2017 року вона працює заступником директора з навчально-методичної роботи ХВУФК. Тобто, вищеназваний самозванець Сух бере собі в заступники колишнього директора ДЮСШ з веслувальних видів спорту, яку за непрофесіоналізм звільнено з цієї посади. До цього Клименко була активним поплічником Суха і Шадріна в їх рейдерських оборутках і одним з лідерів цього угрупування.

Далі декілька слів про середню ланку, так званих солдатів напівкримінального об’єднання. Один з них – давній помічник депутата Шадріна – Ольга Братан (Кондратенко). Почав з помічника ватажка рейдерів Шадріна О.Братан стрімко «робить кар’єру» і з лютого 2017 року стає начальником відділу інформаційно-методичної роботи ще одного захопленого Шадріним у січні цього року обласного комунального закладу — «Херсонський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

На сьогодні цей заклад не має офіційної юридичної адреси і ютиться у приміщеннях тренерських роздягалень спортивного залу ХВУФК, люб’язно наданих в.о. директора Сухом.

Очевидно, що взаємна підтримка «своїх» сьогодні дозволяє групі рейдерів виживати. Але ж колись все стане на свої місця. І всі ці самозванці зникнуть, а ошукані ними працівники прозріють і схаменуться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ПОЧЕМУ СПОРТ СТАЛ РАЗМЕННОЙ МОНЕТОЙ ПОЛИТИКАНОВ«

І наостанок про найбільш недолугого, але найбільш активного і відданого Шадріну, прибічника — Ірину Дерев’янко.

У 2016 році, перебуваючи під відкритим кримінальним провадженням, намагалась дотягнутись до будь-яких бюджетних грошей. Для цього Дерев’янко брала участь у всіх брудних справах ватажка рейдерів.

І вже з 2017 року волею Шадріна ця особа була призначена виконуючим обов’язки директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Динамо», що є порушенням всіх діючих правових норм у сфері фізичної культури і спорту України, оскільки Дерев’янко, банально, не має вищої фахової освіти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «НАВІЩО ШАДРІНУ ШАХРАЇ»

Крапка. Всі подільники – рейдери при посадах і при можливості де потрохи, а де і в «три горла», як в ХВУФК, деребанити бюджетні гроші.

Зрозуміло, що ні якої користі Херсонському спорту вищезазначені особи принести не зможуть, бо весь їх «трудовий» шлях засвідчив професійну нездатність працювати в закладах сфери фізичної культури і спорту.

Нажаль, але поки що зупинити зухвалих рейдерів, які діють під кришою голови Херсонської облради Мангера, ані чиновники, ані правоохоронці не можуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «В ЧЕМ ЗАЛОГ УСПЕХА ВЛАДИСЛАВА МАНГЕРА»

 

 

Share Button

Нові подробиці рейдерства у спорті депутата Шадріна: 1 комментарий

  • 25 мая 2017 в 20:07
    Permalink

    Да, похоже депутат Шадрин и его компашка ищут легких денег.А что может быть легче,чем бюджет,когда у Тебя «под крылом» такие «жирные» объекты.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *