Новокаховський центр адмінпослуг може стати лідером у регіоні

На великий будівельний майданчик перетворився сквер біля міського ліцею № 9 у Новій Каховці. Саме тут київська компанія «СК Укрстрой» почала роботи з будівництва Центру адміністративних послуг нового зразка. Завершити його будівельники обіцяють не пізніше 31 грудня 2019 року.

— Якщо зараз у нашому ЦНАПі працюють 4 особи, то в новій будівлі буде 25 робочих місць, — коментує заступник міського голови Олег Тарабака. — Оновлений ЦНАП працюватиме за принципом «єдиного вікна» і прозорого офісу та надаватиме приблизно 200 адміністративних послуг. У ньому також працюватимуть спеціалісти управління соціального захисту та деяких інших відділів міськради.

Проте новокаховський ЦНАП і зараз не стоїть на місці. У цьому році він став переможцем проекту EGOV4UKRAINE/U-LEAD з Європою, спрямованого на впровадження інформаційної системи»Вулик».

— У рамках цього проекту наші спеціалісти пройшли навчання в Києві, побували у провідних ЦНАПах Хмельницької області. Ми очікуємо, що завдяки «Вулику» вдасться суттєво прискорити роботу адміністраторів центру, забезпечити безперебійне електронне управління документами, підвищити доступність та якість адмінпослуг, забезпечити надійне зберігання й захист інформації, — додає Олег Тарабака.

У цьому ж проекті бере участь також ЦНАП з Каховки. Проте тамтешня влада, здається, не дуже зацікавлена в його реалізації. Про те, що відбувається в цьому центрі, не може розповісти навіть профільний заступник міського голови Іван Орєхов: на сесіях міськради за нього доводиться віддуватися іншим чиновникам. Не зацікавлене керівництво міста і в набутті нового досвіду співробітниками центру.

Водночас сам ЦНАП, крім надання адмінпослуг, дає непоганий прибуток до місцевого бюджету. Приміром, лише у вересні, за офіційною інформацією міськради, адміністраторами центру було прийнято та опрацьовано 1022 заяви, прийнято 215 осіб для оформлення закордонного паспорті і ID-картки, надано близько 2000 консультацій. За цей же місяць до міського бюджету надійшло від роботи ЦНАПу 111,9 тисячі гривень.

 

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *