Нововоронцовський дитячий садок отримає грантову допомогу на суму 620 тис. грн

15 березня 2018 року за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі СУМІ та представників благодійних та громадських організацій відбулась урочиста церемонія підписання семи грантових угод по програмі безпеки людини «Кусаноне» Уряду Японії.

У межах другого етапу фінансування проектів програми #КУСАНОНЕ 2018 року буде надано більше 500 тис. доларів США для реалізації семи проектів у сфері охорони здоров’я, реабілітації та освіти у Житомирській, Херсонській, Кіровоградській області та у містах Київ, Харків та Миколаїв.

Загалом упродовж 2017 року від Херсонської області було підготовлено більше 30 заявок та направлено на розгляд Посольству Японії в Україні.

Проте, лише один проект отримав грантову підтримку, а саме проект Нововоронцовської селищної ради Нововоронцовського району. Між Урядом Японії та громадською організацією «Надія Нововоронцовщини» підписано грантову угоду про реалізацію проекту «Покращення навчального середовища в Нововоронцовському дитячому садку №1 «Сонечко» на загальну суму 620 тис. грн. У межах проекту буде профінансовано роботи з реконструкції системи опалення та встановлення двох нових твердопаливних котлів у закладі.

Під час заходу Посол СУМІ наголосив на доступності участі у програмі КУСАНОНЕ представників місцевих громад, громадських та благодійних організацій, короткому терміні реалізації проектів, що отримують фінансування. Посол висловив сподівання, що підписані для реалізації проекти будуть успішно впроваджені, і вже через рік дипломат зможе відвідати установи-реципієнти для урочистої передачі каталогу придбаного обладнання або виконаних робіт.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *