Новая глава Голопристанской РГА уволила своего первого зама

Первый заместитель главы Голопристанской РГА Елена Кравченко-Скалозуб сообщила на своей странице в социальной сети о том, что ее в пятницу уволила новый глава РГА Татьяна Гасаненко.

«В п’ятницю, по закінченню робочого дня повертаючись в Олешки (на збори виборців по недовірі міському голові Воронову) мої колеги з Голопристанської РДА телефоном повідомили, що мене ЗВІЛЬНЕНО З ПОСАДИ ПЕРШОГО ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ГОЛОПРИСТАНСЬКОЇ РДА, розпорядження підписане Гасаненко і разом із трудовою книжкою направлене мені по пошті», написала теперь уже экс-замглавы РГА.

Как поясняет Кравченко-Скалозуб, первые замы заявляют о прекращении своих полномочий в день назначения новых глав РГА:

«Річ у тому, що згідно ЗУ «Про місцеві адміністрації» перші заступники заявляють про припинення своїх повноважень новопризначеним головам місцевих державних адміністрацій у день їх призначення. Гасаненко призначена з 09 лютого (на самом деле — Распоряжение от 8 февраля — ред.) , але на робочому місті в Голопристанській РДА в цей день вона була відсутня і тому я з об’єктивних підстав не змогла виконати вказану норму. В той же час, 10 лютого мною написана заява про надання з того ж дня, тобто з 10 лютого соціальної відпустки по догляду за дитиною по досягненню нею трирічного віку (моєму сину Енею 08 січня виповнилось 2 роки), яка з незрозумілих для мене підстав була проігнорована головою Голопристанської РДА», — отметила Елена Кравченко-Скалозуб.

Она также напомнила, что Татьяна Гасаненко назначена с испытательным сроком на 3 месяца. «Своє перше розпорядження в Голопристанскому районі (на мою особисту й суб’єктивну думку) вона видала з порушенням норм Кодексу законів про працю, ЗУ «Про державну службу», ЗУ «Про відпустки». Навіть й не знаю який буде висновок Адміністрації Президента по випробувальному терміну у разі встановлення незаконними її дій в судовому порядку», — написала экс-первый зам главы РГА.
Что касается своей будущей карьеры, то она будет заниматься, в том числе, разъяснением реформы децентрализации.

Как ранее сообщалось, 10 февраля, глава ОГА Андрей Гордеев представил активу Голопристанского района нового руководителя Голопристанской РГА Татьяну Гасаненко.

Как ранее передавал ПИК, Распоряжением Президента Украины №32/2017-рп от 8 февраля 2017 года назначен новый руководитель Голопристанского района.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *