Обласна рада планує урегулювати звернення стосовно надання матеріальної допомоги

21 лютого відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, зайнятості населення та охорони праці.

Першочергово, члени комісії розглянули 16 звернень стосовно надання матеріальної допомоги, п’ятнадцять з яких направили на бюджетну комісію.

Оскільки такі звернення стали надходити систематично, то перед депутатами постала колосальна проблема – в найближчий час загальна сума, запрошеної допомоги, може перевищити бюджет, передбачений відповідною Програмою.

У зв’язку з цим, депутат Херсонської обласної ради Оксана Рукавішнікова звернулася до членів комісії з проханням внести зміни до заходів обласної програми соціального захисту людей похилого віку, інвалідів та підтримки сім’ї, утвердження гендерної рівності і протидії торгівлі людьми на 2015-2019 роки.

Так, Оксана Рукавішнікова пропонує доповнити програму пунктом – надання матеріальної допомоги мешканцям області за зверненнями депутатів обласної ради. А також встановити для всіх депутатів граничний розмір суми для таких звернень.

Однак, за словами депутата Олександра Граба, тут є проблема: «Не всі райони мають своїх представників в обласній раді. До того ж, до різних депутатів надходить різна кількість звернень. До одних звертаються більше, до інших менше. Як бути з цим?».

Депутати підтримали проект змін, але доручили відділу юридичної та кадрової роботи апарату обласної ради надати юридичний висновок щодо запропонованих змін з метою його досконалого опрацювання, врахувавши досвід інших регіонів.

Разом з тим, члени комісії відправили на доопрацювання проект Меморандуму про взаємодію і співробітництво між ХОДА, Херсонською обласною радою та Херсонською обласною організацією ВГОІ «Союз Чорнобиль України» для врахування юридичного висновку наданого відділом юридичної та кадрової роботи апарату обласної ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *