Стало відомо яка зарплата у гравців Мангера

Раніше наше видання часто висвітлювало інформацію про те, як голова Херсонської облради від партії «Батькивщина» Мангер, за рахунок громади фінансує свою приватну забаганку — хоккейний клуб.

Для цього було створено відповідне комунальне підприємство, яке має багатомільйонне фінансування лише на зарплату.

Так, депутат Херсонської обласної ради Шадрін В. М. заявив, що на підтримку херсонської хокейної команди “Дніпро” минулого 2018 року витратили більше 9 мільйонів гривень.

Відповідь на депутатський запит Шадрін виклав на своїй сторінці в соціальній мережі.

Стало відомо яка зарплата у гравців Мангера

Як видно з цього штатного розкладу заробітна плата гравця — 30 тисяч грн. на місяць, два тренери отримують по 90 тисяч грн., а головний тренер 97, 5 тисяч гривен.

Більш того, як видно із скарги працівників КУ «Херсонської Академії неперервної освіти» на цьому фінансові преференції гравцям клубу за рахунок наших податків не закінчуються. Під безкоштовне проживання гравців (які до речі і зараз там займають безкоштовно номери) хочуть віддати санаторій цієї комунальної установи. В той час як прості педагоги вимушені сплачувати із свого кармана проживання в саноторії.

Хоча в плані «особистої гігієни» пана Мангер скромність не відрізняє — він сам собі нарахувує зарплату більше ніж у президента країни.

Це в Херсонській області, де тренери із традиційних для нашего регіону видів спорту — гребля, атлетика, боротба, самбо, мають річну зарплатню як хоккейні тренери за місяць — завдяки голові обласної ради від «Батькивщини» Мангеру.

Це в Херсонській області, де через постійний брак фінансування під загрозою виступ наших спортсменів на Олімпійських іграх — завдяки голові обласної ради від «Батькивщини» Мангеру.

Це в Херсонській області, де в коммунальних установах обласної ради відверто грабують і знущаються з пацієнтів — завдяки голові обласної ради від «Батькивщини» Мангеру.

Врешті решт, це в Херсонській області, де криминальні авторітети, які вбивають людей — свої люди в кабінетах обласної ради — завдяки голові обласної ради від «Батькивщини» Мангеру.

Share Button