Область готується до проведення форуму «Агропорт 2018»

Вчора відбулось перше засідання організаційного комітету з питань підготовки та проведення в області у 2018 році форуму «АГРОПОРТ-2018». В комітеті нараховується близько 50 учасників серед яких фахівці ОДА, фермери, депутати обласної ради, підприємці та ректори університетів під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука.

Цього року на Херсонщині 26-28 липня на території Міжнародного аеропорту «Херсон» відбудеться форум «АГРОПОРТ-2018», який охопить весь потенціал агропромислового комплексу південного регіону.

На якісну і плідну роботу сподіваються всі учасники організаційного процесу, тому обговорено загальну концепцію Форуму, яку презентував Дмитро Титаренко, директор ТОВ «Авіабренд».

Область готується до проведення форуму "Агропорт 2018"

«Це буде не просто виставка техніки, а майданчик для обміну інформацією про технології, програми і новинки у галузі. А головне налагодження особистих зв’язків між фахівцями і підприємцями аграрної галузі», — зазначив Титаренко.

Так у програмі Форуму пройдуть семінари та воркшопи на тему актуальних напрямків АПК для півдня країни та логістичних питань, в тому числі річкових перевезень.

Відбудеться стратегічний форум під час якого будуть розглянуті інвестиції в агробізнес, іноземний досвід та  проекти міжнародної технічної допомоги.

Область готується до проведення форуму "Агропорт 2018"

Окрім цього 10 кращих аграріїв і підприємців галузі отримають відзнаки під час заходу AGROPORT Awards Kherson.

Під час агропромислової виставки презентують передові та енергоефективні технології, переробка сількогосподарської продукції та послуги по супроводу бізнесу.

У цей час на земельних ділянках біля аеропорту відбудуться демо-покази:  стаціонарний показ техніки, індивідуальні демонстрації і тест-драйви.

Область готується до проведення форуму "Агропорт 2018"

Євген Рищук, який анонсував цю подію ще минулого року переконаний, що це продовження роботи щодо створення інвестиційного клімату в області та розвитку АПК.

«Облдержадміністрація допомагає консолідувати бізнес та підприємців для презентації нашої області на всеукраїнському рівні. Роботи попереду багато, але переконаний, що успіх проведення заходу виправдає наші зусилля», — зазначив він.

Форумом вже зацікавились компанії з інших міст та навіть більше ніж форумом у Львові, який пройде у квітні цього року і презентує потенціал заходу країни.

Share Button