Облрада хоче вигнати на вулицю спортсменів

У Херсонській облраді для того, щоб залишити дітей-спортсменів без приміщення, вигадали цілу схему, передає видання ПІК.

12 жовтня на засіданні постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності вирішуватимуть питання про продовження договору оренди нежитлового приміщення площею 154,8 кв.м з громадською організацією «Спортивний клуб «Шторм» за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, 158.

Це приміщення обласного Палацу молоді (ОПМ – колишній ДТК). Здавалось би – приміщення обласного палацу молоді саме для таких дитячих клубів і створювали. Але не все так просто, якщо твоє прізвище не Шадрін і ти не входиш в найближче оточення керівництва облради.

Можна прогнозувати, що засідання буде бурхливим — адже вже підготовлена пояснювальна записка, яка ставить дитячий клуб, де займаються діти з малозабезпечених родин та діти воїнів АТО, в умови, які вони виконати не можуть.

А ще ми пам’ятаємо, як на вулицю вигнали циркову студію «Джин Рох» у цьому ж приміщенні обласного Палацу молоді, якими методами борються в облраді з активістами в «Ілюзіоні». Тому цілком виправдані побоювання щодо того, як голосуватимуть депутати 12 жовтня.

Під пояснювальною запискою підпис людини з найближчого оточення голови облради – це колишній убопівець, а нині керівник управління розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області виконавчого апарату Херсонської обласної ради Артур Овсепян.

Так от, в пояснювальній записці пана Овсепяна відзначається, що 18 червня 2014 року № 906 громадська організація «Спортивний клуб «Шторм» визначена переможцем конкурсу на право оренди приміщення за адресою: Херсон, вул. Перекопська, 158 (площа ім. Т.Г. Шевченко, 1), загальною площею 154,8 кв.м за умови розміщення громадської організації терміном на 3 роки з орендною платою за базовий місяць 156,0 грн. без урахування ПДВ та індексу інфляції. Орендна ставка при оголошенні конкурсу на зазначене приміщення (рішення обласної ради від 21.05.2014 р. № 1031) була визначена у розмірі – 7% для розміщення громадської організації.

«Як з’ясовано, на протязі усього терміну дії договору оренди, вказане приміщення використовувалось громадською організацією «Спортивний клуб «Шторм», як спортивний зал для занять спортивним та бойовим самбо, а не для розміщення безпосередньо громадської організації, що може свідчити про використання приміщення не за цільовим призначенням», — пишуть в облраді (цитуємо дослівно).

Не звертайте уваги на помилки у тексті. Найважливіше, що в облраді визначили великий гріх – люди не сиділи за столами, не обговорювали молодіжні проблеми, а займалися безпосередньо з молоддю спортом , і, як виявляється, порушили всі табу, вчинили просто таки злочин перед територіальною громадою.

Таке відкриття дозволило управлінцям, які утримуються за наші з вами гроші, знайти ще один спосіб, як врятувати бюджет області – бо хто, як не дитячий спортивний клуб може наповнити обласну скарбницю? Читаємо далі – тепер, оскільки мова йде про заняття спортом, то орендна ставка за використання приміщення має бути 17%.

Мало того, прекрасно розуміючи, що цьому дитячому клубу таку ставку не витягнути, депутатам на комісії в апараті облради пропонують більш вигідний в грошовому розумінні варіант — проведення конкурсу на право оренди вбудованого нежитлового приміщення третього поверху(№ 91, 93,94, 95, 96, 97) за адресою: Херсон, вул. Перекопська, 158, загальною площею 269,9 кв.м (в тому числі приміщення, яке орендувала громадська організація «Спортивний клуб «Шторм») за умови розміщення фізкультурно-спортивних закладів, діяльність яких спрямована на організацію та проведення занять різними видами спорту терміном на 2 роки 11 місяців, зі стартовою платою за базовий місяць 8 265,6 грн (30,62 грн за 1 кв.м) без урахування ПДВ інфляції та орендною ставкою 17%.

Херсону не передавати І от перед нашими депутатами з’являється вкотре вибір – підтримати молодь, дітей, спортивний клуб, де займаються юні спортсмени чи вигнати їх на вулицю. Що ж, скажете ви – визначена ж ставка 17% для всіх.

Якби ж то так — згадаймо, як громадська організація Прайд, що має безпосереднє відношення до депутата облради пана Шадріна (Володимир Шадрін також є наближеним до голови облради Мангера), намагалася отримати в тому ж ОПМ зал під тренування з орендною ставкою у 3 відсотки. Зауважте, не 7 й не 17, як пропонують «Шторму»! І депутати погоджувалися! Перемогла ж у конкурсі, нагадаємо, циркова студія «Джин Рох» -проте хіба це аргумент? Так, договір оренди з Прайдом наразі не підписаний і тому він займає приміщення на умовах короткострокової оренди, сплачуючи… лише комунальні послуги. Рівні серед рівних, як то кажуть. А ми чекаємо 12 жовтня — що вирішать на третьому поверсі на площі Свободи, 1.

Share Button

Облрада хоче вигнати на вулицю спортсменів: 1 комментарий

  • 11 октября 2017 в 18:29
    Permalink

    Бандита Вову Шадрина — не остановить! Ему для СВОИХ детей (Захар, Назар, Данила) эти помещения ннадо. Так, что извиняйте;) И ложил он на остальных детей.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *