Облрада підготує реєстр комунальних приміщень, які можна використовувати як соціальне житло

Постійна комісія облради з питань управління об’єктами комунальної власності, архітектури, будівництва та транспорту на своєму засіданні прийняла рішення рекомендувати доручити КЗ «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» визначити об’єкти спільної власності територіальних громад області, придатні для використання як соціальне житло та ті, що можна використати як соціальне житло після проведення ремонту.


Таким чином депутати відгукнулися на пропозицію своїх колег — членів постійної комісії з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту обласної ради, які звернулися з проханням створити реєстр тих комунальних приміщень, які можна використовувати як соціальне житло для молодих тренерів та спортсменів, вчителів, працівників культури та медичних працівників області.


«Я пропоную, що доцільно звернутися до Агенції розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад області, яка проводить інвентаризацію об’єктів, приміщень, будівель, у них вже є достатньо велика база – щоб визначити, що найбільше підходить під житло. В основному, приміщення вимагають ремонту. Ми звернемося в Агенцію, щоб зрозуміти, скільки приміщень, які можна використовувати під житло, у нас є, скільки – які потенційно можуть використовуватися під житло за умови проведення ремонту», — відзначила під час обговорення питання заступник голови облради Оксана Рукавішнікова.


Депутати підтримали цю пропозицію.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *