Облрада проведе аналіз фінансової діяльності п’яти спортивних шкіл Херсонщини

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань культури, науки, освіти, молодіжної політики, фізичної культури та спорту, яка пройшла 7 червня, депутати обласної ради розглянули інформацію облдержадміністрації стосовно фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств.

Облрада проведе аналіз фінансової діяльності п’яти спортивних шкіл Херсонщини

Присутній на комісії начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації ЮрійСемченко, зазначив, що керівництво спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна» не надало профільному управлінню ОДА запитувану інформацію про точну кількість учнів, які там займаються.

Як стверджує Семченко, кількість дітей, які там фактично займаються, набагато менша, ніж зазначена на папері.

Облрада проведе аналіз фінансової діяльності п’яти спортивних шкіл Херсонщини

За словами першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової, до керівництва спортивної школи зверталися з проханням надати інформацію про точну кількість дітей, але й досі не отримали відповідь.

«Прошу звернути увагу, що розпорядження не виконано. Чому не надали кількість учнів, які там займаються?Потрібен об’єктивний підхід. Управління спорту та молоді ОДА, повинно виконувати свою функцію контролю. Ви повинні підпорядковуватися та надати запитувану інформацію», — звернулася до керівника спортивної школи олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное Євгена Коновалова Валентина Січова.

Облрада проведе аналіз фінансової діяльності п’яти спортивних шкіл Херсонщини

Після обговорення даного питання, голова профільної комісії Володимир Шадрін виніс на розгляд депутатів пропозицію рекомендувати голові облради доручити комунальному закладу «Агенція розвитку об’єктів спільної власності територіальних громад Херсонської області» Херсонської облради провести фінансовий аналіз діяльності п’яти спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств –спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з боксу обласної організації фізкультурно-спортивного товариства Україна; спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з вільної боротьби Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос»; комплексної ДЮСШ обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо»; обласною ДЮСШ обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»; спеціалізованої ДЮСШ олімпійського резерву з веслування на байдарках та каное Херсонської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Україна».

«Ми підтримуємо дане рішення, і вважаємо, що потрібно провести аудит, це дасть нам змогу розуміти, яке саме фінансування потребують спортивні школи і як вони витрачають надані з обласного бюджету кошти», — зазначив заступник голови постійної депутатської комісії Євген Криницький.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *