ОДА тримає на контролі питання спалаху африканської чуми в Новотроїцькому районі

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області повідомляє про спалах африканської чуми свиней (АЧС) на тваринницькій фермі приватно-орендного сільгосппідприємства агрофірми «Мир» с. Горностаївка, Горностаївської сільської ради, Новотроїцького району.

З цього питання сьогодні під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА.

ОДА тримає на контролі питання спалаху африканської чуми в Новотроїцькому районі

За інформацією власника агрофірми, на тваринницькій фермі «Мир» безкровним методом знищено наявне поголів’я свиней у кількості 186 голів та спалено на її території.

З метою координації заходів з ліквідації та недопущення поширення АЧС 13 грудня проведено засідання ДНПК при Новотроїцькій районній державній адміністрації «Про накладання карантину щодо африканської чуми свиней в агрофірми «Мир» та затверджено «План заходів щодо недопущення поширення та ліквідації африканської чуми свиней на території Новотроїцького району».

Визначено межі епізоотичного осередку, зони захисту, зони нагляду та виставлено 2 ветеринарно-поліцейські пости. Всі ґрунтові шляхи переорано.

Питання потребує додаткового розгляду та вивчення, тому наступне засідання комісії відбудеться 15 грудня.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *