Одіозний постачальник вугілля повернувся на тендер

КУ «Фінансово-господарська група з централізованого обслуговування закладів та установ освіти Чаплинського району» Херсонської області 23 травня акцептувала пропозицію ПП «Енергоаверс» щодо постачання вугілля на суму 1,41 млн грн.
Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».
Документацією конкурсних торгів передбачено, що переможець повинен поставити 440 тонн вугілля різних марок по середній ціні 3520 грн./т.
Єдиним конкурентом «Енергоаверс» на торгах було ТОВ «Облтопвугілля», пропозиція якого була дорожчою на 4%. Заснували цю фірму мешканці Херсона Едуард Гаврищук та Наталія Нестеренко. З початку 2015 року підприємство почало отримувати держзамовлення на постачання вугілля і за цей час уклало їх на суму 34,75 млн грн. в основному з філіями Укрзалізниці.

Засновником ПП «Енергоаверс» є мешканець селища Мирне Херсонської області Олександр Карпов. Карпов також є засновником ПП «Мирненський паливний склад», яке стало одним з найбільших постачальників антрацитового вугілля бюджетним установам Херсонської області. Прокуратура підозрює цю фірму в наданні недостовірної інформації про походження вугілля, а поліція проводить розслідування про грубе порушення комунальниками тендерного законодавства під час закупівлі палива у фірми Карпова.
В серпні 2015 року Карпов створив ТОВ «Еко-Паливо», яке почало приймати участь у тендерах замість ПП «Мирненський паливний склад». Але на початку 2016 року правоохоронці відкрили кримінальну справу, підозрюючи «Еко-Паливо» в поданні на торги підроблених документів.
За даними «ВДЗ», «Енергоаверс» активно отримувало державні замовлення в 2008-2013 роках. Сума укладених угод склала 17,45 млн грн.

 

Джерело: видання «Наші гроші»

Share Button