Оксана Рукавішнікова поздоровила медичних сестер Херсонщини

«Ваша праця – це важкий бій з хворобою, в який ви вступаєте пліч-о-пліч з лікарями! Бій за життя і здоров’я людини. Вітаю вас імені усього депутатського корпусу обласної ради», — з такими словами сьогодні, під час урочистостей, присвячених Міжнародному дню медичної сестри, звернулася до медичних сестер Херсонщини заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова.

Оксана Рукавішнікова вручила Подяки голови обласної ради за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у справу охорони здоров’я населення області, високий професіоналізм Завадській Тетяні, медичній сестрі кардіологічного відділення КЗ Херсонської обласної ради «Обласний кардіологічний диспансер» та Олені Самойленко, старшій медичній сестрі обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом. Тетяна Завадська має загальний стаж роботи 37 років, у кардіодиспансері працює з 1990 року. Олена Самойленко налагодила в області роботу з питань руху та моніторингу препаратів для лікування ВІЛ-інфікованих пацієнтів.

«Нехай у ваших оселях, наші милосердні сестри, завжди панують мир, злагода і любов!», — побажала всім медичним сестрам Херсонщини заступник голови обласної ради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *