Олешківський район дав самий негативний рейтинг П. Порошенко

ЦВК оприлюднило результати обробки 96, 98 відсотків протоколів першого туру голосування виборів Президента України по 186 округу Херсонської області.

Цей округ включає в себе місто Олешки, Гола Пристань, Голопристанський, Каланчацький, Олешківський, Скадовський райони, частину Чаплинського району

Всього на вибори прийшли 91 399 виборців.

Їх голоси розподілилися наступним чином:

1 місце — В. Зеленський — 38,99 % — 35 642 чол.;

2 место – Ю. Бойко – 16.55 % — 15 134 чол.

3 место – Ю. Тимошенко —  11.37 % — 10 393 чол.

4 место – П. Порошенко – 10.46 % – 9 565 чол.

5 место – О. Ляшко – 6,83 % — 6 243  чол.

Олешківський район дав самий негативний рейтинг П. Порошенко

На разі це дуже високий відсоток оброблених протоколів і суттєвих змін чикати не приходиться. На цьому окрузі у П. Порошенко самі найгірші результати.

По – перше:  як і в цілому по Херсонській області В. Зеленський виграв ще один округ у чинного президента Порошенко, але  майже в чотири  рази.

По – друге: на сьогоднішній момент саме в цьому окрузі самий низький результат підтримки діючого Президента із всіх п’яти виборчих округів Херсонської області – 4 місце із 10,46 % виборців, т.т 9 565 чоловік.

Від редакції додамо, що саме ключовий район цього округу – Олешківський, має найбільш скандальну репутацію серед владної верхівки серед всіх інших – тривале протистояння між головою Олешківської РДА О. Кравченко – Скалозуб і главою Олешківської райради П.потоцьким і міським головою Олешек О.Вороновим. Останню звинувачують у причетності до численних підпалів лісу та покривання бракон’єрскої вирубки олешківських лісів.

Кравченко – Скалозуб місцеві ЗМІ неодноразово звинувачували у розкраданні бюджетних коштів на ремонтних роботах у дитячих садках та при будівництві стадіону.

Все це вилилось у те, що районна рада проголосувала про недовіру О. Кравченко-Скалозуб.

Дуже часто призвище Кравченко – Скалозуб фігурує у зв’язці з іншим вископосадовцем Херсонської ОДА – заступником глави ХОДА, депутатом обласної ради Е. Рищуком, який є фактичним власником корпорації «Укравіт» і кінського клубу «Гран При», розташованого у цьому районі.

Саме Рищук неодноразово сам називав себе господарем району і О. Кравченко – Скалозуб, як кажуть олешківські ЗМІ, є повністю контрольована ним креатура.

Саме його організатори акції «Хто замовив Катю Гандзюк» називають організатором земельних оборудок та підпалів лісу, з метою його подальшого збуту і одним із замовників вбивства активістки К. Гандзюк і вимагали його звільнення від П. Порошенко.

Ці фактори, наряду з іншими, скоріш за все і зіграли на такий негативний рейтинг Петра Порошенко у районі і скомпрометували діючого Президента в очах виборців.

Share Button