«Оппоблок» отримав 93 тисячі гривен від депутата райради

Зміни до ЗУ «Про політичні партії», в частини про державне фінансування та обов’язкові декларації, надали можливість кожному громадянину контролювати фінансові надходження та витрати своїх політичних партій.

Наприклад, херсонська регіональна організація партії «Опозиційний Блок» отримала в 4 кварталі 2016 року одне надходження від депутата Дніпровської райради міста від цієї ж партії Анни Середи у розмірі 93 000 грн. Ця сума була повністю витрачена на виготовлення та розміщення реклами.

Херсонська обласна організація партії БПП «Солідарність» отримала від держави 253 647 грн, з яких 98 442 грн. пішло на зарплатню 5-ом працівникам партії за грудень місяць, 43 173 на оренду приміщення і лише 21 160 грн. на пропагандистську діяльність.

Великим плюсом декларування партіями своїх витрат є те, що ми можемо побачити кому саме і скільки коштів надходить з рахунків партій. Наприклад, партія «Народний Фронт» в грудні 2016 року, провела два платежі у загальному розмірі 8050 грн. своєму партійному функціонеру Риженко Константину Олександровичу, ПІБ якого повністю збігається з ім’ям журналіста «Херсонской городской газеты».

Фото Политическая Херсонщина.

Декларування партіями своїх доходів та витрат є важливим кроком у подоланні політичної корупції.

 

 

Джерело: видання «Політична Херсонщина»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *