Освітян та вихованців Дніпровської школи привітали зі святом

На святі Останнього дзвоника Дніпровської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Білозерської районної ради заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова привітала педагогічний колектив навчального закладу, школярів та випускників зі святом.

«Вчителі вкладають у кожного свого учня свою душу та серце, свій досвід та знання, створюють добру атмосферу, — зазначила Оксана Рукавішнікова. – Вітаю вас з закінченням навчанням. Дітям бажаю гарного відпочину. Випускникам бажаю йти за своїм покликанням і знайти своє місце в житті».

Освітян та вихованців Дніпровської школи привітали зі святом

Крім того, заступник голови облради, за вагомий особистий внесок у навчання та виховання підростаючого покоління, сумлінну творчу працю і професійні здобутки в галузі освіти відзначила Почесною грамотою голови обласної ради вчителя біології та хімії Дніпровської загальноосвітньої школи І — ІІІ ступенів Галину Анатоліївну Ліновицьку. За активну участь у житті школи, сприяння розвитку її матеріально-технічної бази, розуміння батьківської місії у формуванні в дітей поваги до інтелектуальної, творчої праці та прищеплення ідеалів добра і людяності Оксана Рукавішнікова оголосила Подяку голови обласної ради голові батьківського комітету 10-го класу Дніпровської загально-освітньої школи І – ІІІ ступенів Віті Яхно.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *