Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

Не дивлячись на те, що 2 серпня більшістю депутатів Цюрупинської (Олешківської) районної ради було обрано головою райради Віктор Трембача, 31 серпня на X-му черговому засіданні вирували справжні пристрасті.

Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

Якщо 29 серпня на засідання, котре збирала Наталя Місько, більшість депутатів так і не з’явилася, то цього разу в залі був справжній депутатський аншлаг.

Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

Сільські та селищні голови зраділи з того, бо бездіяльність депутатів доводить район до повного колапсу…

Але не тут то було, без «шоу» не обійшлося. Депутати тільки-но розпочали заходити в сесійну залу, а місце для головуючого вже зайняте – там почесно засідали Наталя Місько та Павло Потоцький. Також до трибуни піднявся вже діючий голова Віктор Трембач, а до президії його заступники Лариса Снігур та Світлана Карпухіна. З президії пані Місько заявила, що вона буде проводити ІX сесію, з трибуни Віктор Требач оголосив X сесію…

Але «апогеєм» стала особа, котра зайняла місце у президії, хоча не має жодного відношення до Олешківської громади. Жінка не представилася, весь час перебивала депутатів, намагалася зірвати засідання, телефонувала до правоохоронних органів з вимогою припинити на її думку «незаконне» засідання.

Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

Деякі депутати із зали навіть пропонували викликати швидку допомогу та поліцію. Невідома пані була невгамовна, вона весь час кричала, що всі будуть відповідати за свої дії, весь час погрожувала, що засідання незаконне. Не реагуючи на зауваження депутатів, пані репетувала й репетувала.

Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

Як повідомила депутат райради Світлана Карпухіна, скандалісткою виявилася відома провокаторша Яна Теплова.

За інформацією ЗМІ, Яна Теплова являється депутатом Новофедорівської сільської ради Голопристанського району та надає юридичну підтримку народному депутату Федору Негою.

Не дивлячись на такий «звуковий тиск» непрошеної гості, депутати розпочали X сесійне засідання. Віктор Трембач прийняв присягута приступив до виконання своїхобов’язків. Депутати райради більшістю голосів прийняли порядок денний.

Тож, в законному порядку депутатами було розглянуто 12 питань. Серед яких основні, і на які, до речі, вже півроку чекає громада району – внесення змін та доповнень до програми соціального та культурного розвитку району на 2016 рік, було внесено зміни до рішення «Про районний бюджет 2016 року», про мережу загальноосвітніх та позашкільних закладів, було внесено зміни та доповнення до районної програми «Розвиток освіти Цюрупинщини – інвестиції в майбутнє району на 2016-2017 роки».В доповненнях та змінах Програм – фінансування ремонтних робіт та придбання необхідного устаткування для освітніх закладів!

Окрім того, більшістю голосів було прийнято рішення про визнання недійсними розпорядження Місько Наталі в міжсесійний період з 03.08.2016р. по 31.08.2016р. Також депутати проголосували за звільнення заступника голови райради, Потоцького Павла.

Оточення нардепа Негоя намагається тиснути на Цюрупинську райраду

-Я продовжую наголошувати, що не маю жодних амбіцій стосовно себе, мене обрала більшість, тому я і голова. Дякую тим депутатам, що переживають сьогодні не за себе, а за громаду, бо вони знають, що за кожним із них стоять люди, які прийдуть і запитають за роботу. Дякую за те, що, не дивлячись на величезний тиск, люди прийшли і голосують, а не створюють колапсу, — акцентував на засіданні В.Трембач.

 

Джерело: видання «Херсонщина за день»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *