ПАТ «Херсонська ТЕЦ» розпломбувала котельні

ПАТ «Херсонська ТЕЦ» зняла пломби з газових установок і вже починає пусконалагоджувальні роботи на котельнях. Про це повідомив перший заступник міського голови Ігор Козаков.

«Максимум за тиждень всі котельні вийдуть на нормальний режим роботи», запевнив Ігор Козаков.
Також сьогодні про результати роботи щодо початку опалювального сезону звітували керівники ЖБК, районних у місті Херсоні рад, підвідомчих департаментів та управлінь.

На оптимальний режим опалення вийшли будинки, що знаходяться на балансі «Херсонтеплоенерго».

Проблеми виникають у тих багатоповерхівках, де сталися аварійні ситуації, відбувається рециркуляція, під час запуску системи сталися прориви або ж не всі власники квартир завершили ремнотні роботи батарей опалення.

Це будинки за адресами Гімназична, 23, 36а, Спартаківський, 2а, Береговий,5 Силікатний, 7, Робоча, 203, Будівельників, 14а, Ушакова,83, Стрітенська, 1а, 3а, Гмирьова, 26, Комарова, 3, Порт.елеватор, 6, вул.Шенгелія, Покришева, 47. Роботи з усунення цих проблем, за словами директорів ЖБК, завершаться найближчим часом.

Із 27 шкіл проблеми із опаленням мають дві — ЗОШ№57 та Центр освіти молоді.
Із 32 дитячих садків 3 ще не мають опалення. Це дитячі садочки №69, 80 та 64.

На даний час у цих навчальних закладах виконуються пусконалагоджувальні роботи, отож найближчим часом ситуація буде приведена до ладу.

Ремонтні роботи завершує також ЗОШ №26. На нормальний режим роботи заклад вийде через два дні.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *