Перевантажувальний термінал «Нібулон» дозволить створити 150 робочих місць

Про це розповів на своій сторінці у соціальній мережі голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв:

«Разом з генеральним директором ТОВ СП «Нібулон» Олексієм Вадатурським взяв участь у розширеній нараді щодо будівництва 25-го терміналу у місті Гола Пристань. Також присутніми були представники всіх підрядних організацій та голова Голої Пристані О.В.Бабич.

Фото Андрій Гордєєва.

Зараз на будівельному майданчику одночасно працюють півтори тисячі будівельників із 75 організацій, кожна з яких отримала завдання виконати роботи у певні строки. Приємно, що більшість будівельників дотримуються графіку, а значить є впевненість, що до 1-го червня все має бути завершено, зокрема адміністративно-лабораторний корпус і трансформаторна підстанція, автомобілерозвантажувач, робочі вежі та інше. Також на території терміналу працюватиме готель та їдальня, а завершать будівельну композицію даного об’єкту – три фонтани та зелені газони.

Фото Андрій Гордєєва.

До розширеної наради приєднався і народний депутат України Олександр Співаковський: «Об’єкт, який ми зараз бачимо, ще раз показує, що у Херсонську область ідуть інвестиції. Це створення робочих місць, інфрасктруктури, це люди, школи, розбудова соціальної сфери і т.д. Навколо цих об’єктів як раз з’являється все, що нам необхідно».

Фото Андрій Гордєєва.

Від себе додам, що 12,5 тис. машин більше не будуть перетинати Дніпро, щоб доставити вантаж до Херсона чи Миколаєва, а привозитимуть його до голопристанського терміналу. Таким чином ми зберігатимемо дороги, і забезпечимо комфорт і логістику фермерам.

Фото Андрій Гордєєва.

Перевантажувальний термінал компанія «Нібулон» зводить у рамках співпраці з Європейським інвестиційним банком.

Реалізація об’єкту дозволить створити 150 робочих місць».

Фото Андрій Гордєєва.

 

Share Button