Перевезення на маршруті №38 здійснюватиме ФОП Присяжний

Виконавчий комітет затвердив зміни до рішення від 26.10.2017 «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування та на міському пасажирському електротранспорті, посилення контролю за якістю пасажирських перевезень на території міста».

Згідно проекту рішення, до переліку підприємств-перевізників включено ФОП Присяжний А.В., з яким управлінням транспорту укладено тимчасовий договір про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті №38 «сел.Кіндійка-вул.Потьомкінська — вул.Генерала Алмазова».

Нагадаємо, що комунальна установа «Диспетчерська служба автоматизованого контролю за роботою громадського транспорту» виявила численні порушення умов договору на маршурті №38 попереднім перевізником — приватною фірмою МІС. Зокрема, зафіксовано недостатню кількість транспортних засобів на лініях або їх відсутність, відсутність диспетчерських пунктів. У зв’язку з цим договір на маршруті №38 із цим перевізником було розірвано.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *