Перевізник «Корнет-Стиль» погрожує журналісту

Сьогодні, 21 вересня, директори кількох херсонських фірм-перевізників зібрали прес-конференцію, аби розповісти про доцільність підвищення маршрутного тарифу в місті.

Атмосфера у прес-клубі «Новий день» виявилася не просто емоційною. Під кінець заходу власник фірми «Корнет-стиль» нахамив журналісту, дозволивши собі спілкування із жінкою «по понятиям», передає виданя «ПІК».

Хазяїну маршрутного бізнесу не сподобалося запитання журналіста Марини Савченко «Чому ввечері маршрутки в Херсоні майже не ходять, на відміну від інших міст і така ситуація ніяк не змінюється з подорожчанням проїзду?».

Реакція Зубревського була неадекватною, він не дав кореспонденту договорити і почав кричати, це добре видно на відео.

Сама Савченко вже прокоментувала інцидент на власній сторінці у «Фейсбук». Жінка зазначила, що боїться, як би з нею чого не трапилося: «Вперше за моє журналістське життя мені стало страшно жити в Херсоні. Сьогодні директори перевізник фірм скликали прес-конференцію на тему маршрутного тарифу.

І замість того, щоб навести беззаперечні доводи, чому саме треба підвищувати вартість проїзду, ці люди хамили журналістам. На моє запитання про те, чому в Херсоні не можна доїхати ввечері маршруткою, зокрема 48-ю, власник перевізної фірми відповів у стилі «по понятіям»… Люди переплутали 2017-й з 90-ми… Тому не здивуюся, якщо зі мною зненацька щось трапиться. Нехай це буде заявою журналіста».

Ані міські чиновники від транспорту, ані обласна організація Спілки журналістів України, членом якої є Марина Савченко, на інцидент поки не відреагували.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *