Перша об’єднана териториальна громада відзначатиме річницю створення

Завтра, 23 липня, у Кочубеївці відзначатитмуть річницю створення об’єднаної териотриальної громади, яка стала прикладом для наслідування всією областю.

 

Об’єднання населених пунктів у громаду вже дало результати для місцевих мешканців. Так, громада відтепер здійснює контроль над підприємницькою діяльністю на території об’єднання, адже сплачені податки спрямовуються на розвиток громади. За рахунок децентралізації також збільшилися надходження до бюджету – майже по всім статтям показники збільшилися в 2 рази, відтепер громада контролює підприємців, які здійснюють діяльність на території об’єднання, тому що сплачені податки спрямовуються на соціальний розвиток громади.

 

Маючи реальне збільшення бюджету, громада має можливість втілювати в життя проекти, які їй необхідні. У найближчих планах – відновити централізоване водопостачання, побудувати новий водогін. А вже зараз громада працює над поліпшенням медичного сервісу та демонструє перші результати. Зокрема, завтра, під час святкових заходів, відбудеться урочисте відкриття пункту швидкої допомоги. Крім того, як першопрохідці нової реформи, громада постійно отримує підтримку з боку обласної державної адміністрації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *