Перші впровадження програми «Розвиток людського капіталу»

Сьогодні, під час засідання  комісії з надання цільових пільгових кредитів за рахунок коштів обласного бюджету на здобуття вищої освіти відповідно до обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області на 2017 – 2021 роки» було розглянуто кандидатури тих, хто виявив бажання навчатися відповідно до неї. Захід відбувся під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Олександра Адамчика.

Крім того, начальник управління освіти, науки та молоді ОДА Євген Криницький повідомив присутнім про перші результати зі впровадження обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» у цьому році.

Він зазначив, що здобути спеціальність освітянина виявило бажання 109 осіб. Станом на 29 серпня 2017 року фактично вступило до вишів на цю спеціальність 44 особи. На медичну спеціальність надійшло заявки від 32 осіб. Фактично вступило 12 осіб.

Перші впровадження програми «Розвиток людського капіталу»

Зі 150 осіб учасників бойових дій у зоні АТО, які виявили бажання здобувати освіту за програмою, за підсумками вступної кампанії 43 особи були зараховані на бюджетну форму навчання. Всього ж станом на 14 вересня 2017 року фактично до управління освіти, науки та молоді подано 97 заяв.

«Фактично за  програмою до вишів зараховано 32 особи, документи яких сформовані та сьогодні розглянуто  комісією з надання цільових пільгових кредитів за рахунок коштів обласного бюджету на здобуття вищої освіти відповідно до програми. Решта потенційних бажаючих за підсумками вступної кампанії 2017 року вступили на бюджетну форму навчання або обрали іншу спеціальність непередбачену потребою району», — резюмував Євген Криницький.

Проте щоб виконати завдання програми у повному обсязі і заповнити вакантні місця в  районах та громадах області планується також проведення вищими навчальними закладами області профорієнтаційних заходів, задля залучення бажаючих осіб, які вже навчаються за контрактом та згодні виконати вимоги програми до навчання за нею.

Перші впровадження програми «Розвиток людського капіталу»

Share Button