Підписано Меморандум про співробітництво між Херсонською ОДА та ICC Ukraine

26 липня між обласною державною адміністрацією та регіональним представництвом Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) у Херсонській області підписано меморандум про співробітництво.

«Сьогодні неурядові організації, як посередники між владою та бізнесом, мають великий вплив на формування інвестиційного клімату в області, а отже і на формування позитивного міжнародного іміджу Херсонщини і України в цілому. Підписання Меморандуму про співпрацю та подальша спільна робота створять сприятливі умови для залучення нових інвесторів», – зазначив голова ОДА Андрій Гордєєв.

IMG_3304
Керівник регіонального представництва Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) Анатолій Хоменко повідомив: «Міжнародне співробітництво – це головний напрямок діяльності ICC Ukraine. Представництва Міжнародної Торгової Палати є у 127 країнах світу. Підписання меморандуму передбачає розвиток інвестиційного клімату Херсонщини та системний підхід соціально-економічного розвитку області. Я вважаю, що об’єднавши зусилля ми зможемо багато зробити для розвитку та процвітання Херсонщини».

 

ДОВІДКА:
Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) уповноважений Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції бізнесу та сприяти розвитку міжнародного співробітництва.
Міжнародна Торгова Палата, ICC (штаб – квартира у Парижі) – це впливова всесвітня організація, яка користується беззаперечним авторитетом у розробці сучасних правил та стандартів, які визначають ведення транскордонного бізнесу.
До структури ICC входять: міжнародний арбітражний суд, комісії та робочі групи, які допомагають у створенні глобальної системи торгівлі. Палата співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.
Міжнародна Торгова Палата представлена у 127 країнах світу та має 93 Національних Комітети.

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *