Підприємці та чиновники обговорили чинне законодавство під час проведення курортного сезону 2016 року

Вчора, 26 травня, під час виїзної наради з питань забезпечення вимог чинного законодавства під час проведення курортного сезону 2016 року підприємці та бізнесмени області мали змогу поспілкуватися з співробітниками управління Державної фіскальної служби та управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Перед відкриттям курортного сезону начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області Сергій Чорний нагадав підприємцям, що вони відповідальні за життя відпочиваючих: «Питання забезпечення протипожежного водопостачання стоїть гостро у всіх курортних селищах, через відсутність доступу до гідрантів,які знаходяться на територіях підприємців, а також через стихійну торгівлю, яка перешкоджає під’їзд пожежної машини до моря для водозабору».

Також з начальником Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській областіІгорем Климом обговорили питання надходжень до місцевих бюджетів податків і зборів та особливості оподаткування туристичним збором: «Важливо зрозуміти необхідність сплати туристичного збору у розмірі 1%, який сплачує відпочиваючий, так як ці коштизараховуютьсясаме до місцевого бюджету. Цей податокмає вирішувати питання прибирання вулиць, вивозу сміття ,встановлення освітлення». Крім того, Ігор Клим зазначив, що сплата податку повинна бути в інтересах самих підприємців.

Фіскальна служба має намір створити електронну базу підприємців, яка дозволить бачити суми сплачених податків, кількість найманих робітників та інші відомості, що скоротить перевірки на місцях.

IMG_9550

За підсумками двохстороннього спілкування між владою та підприємцями на сайтах РДА та облдержадміністрації буде оновлена інформація щодо вимог відкриття туристичного сезону,яких повинні дотримуватись усі підприємці.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *