Питання тарифів Херсонської ТЕЦ залишилося не врегульованним

Повільними темпами ведуться роботи по виконанню заходів спрямованих на скорочення та заміщення споживання природного газу, розповіли на колегії Херсонської ОДА.

Із плануємих 22 котелень, на яких передбачено проведення робіт з модернізації та заміщення споживання природного газу проведено роботи на 4 об’єктах. Це об’єкти бюджетної сфери охорони здоров’я.

Підприємствами теплопостачання спільно з органами місцевого самоврядування не вживаються заходи по оснащенню житлових будинків приладами обліку теплової енергії. Станом на 01 липня з 1278 багатоповерхових будинків оснащено приладами обліку 682 (53,4%). У поточному році роботи в цьому напрямку підприємством ПАТ «Херсонська ТЕЦ» не будуть проводитися.

Доповідаючий т.в.о. заступника ХОДА Одександр Адамчик зауважив, що особливе занепокоєння визиває не врегулювання Херсонським міськвиконкомом питання по тарифам на теплову енергію між двома теплопостачальними підприємствами МКП «Херсонтеплоенерго» та ПАТ «Херсонська ТЕЦ».

Не своєчасне врегулюванню тарифів між двома теплопостачальними підприємствами необхідно вирішувати зараз, щоб уникнути соціальну напругу мешканців міста Херсона в опалювальний період.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *