Питання легалізації трудових відносин розглянуто на нараді ХОДА

Протягом січня – липня поточного року робочими групами з легалізації найманої праці, а також завдяки проведеній органами податкової служби контрольно-перевірочної та роз’яснювальної роботи в області виявлено 9872 особи, праця яких використовувалася без належного оформлення трудових відносин, з яких легалізовано працю 8621 особи. Про це сьогодні зазначив в.о. заступника голови облдержадміністрації Дмитро Бутрій під час наради з питання результатів діяльності створених робочих груп з легалізації в області трудової зайнятості та доходів.

Також він зазначив, що внаслідок вжитих заходів до бюджету надійшло 3,2 млн грн. До державної реєстрації залучено 1728 фізичних осіб, сума сплачених ними податків склала 0,5 млн грн.

Зокрема на нараді обговорили проблемні питання, які виникають під час проведення рейдів робочих груп з легалізації найманої праці у Високопільському та Каланчацькому районах області, а також розглянули результати діяльності робочих груп протягом серпня поточного року в Голопристанському та Новотроїцькому районах.

20160902_141045

Підсумовуючи, Дмитро Бутрій зазначив, що у Голопристанському районі робочі групи з легалізації показали добрі показники в роботі. У серпні ними легалізовано працю 253 працівників, що майже у шість разів перевищує показники липня. У районі оформлені трудові відносини з 202 найманими працівниками, що становить 40 відсотків від розрахункової кількості працівників за аналітичною системою.

«Хочу ще раз зауважити, що активізація роботи в цих напрямках дозволить збільшити надходження платежів до бюджетів районів», – резюмував в.о. заступника голови облдержадміністрації.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *